Бібліотека

Площа бібліотеки – 18 кв.м.

Абонемент обслуговує 42 учні, 13 вчителів, 10 випускників нашої школи. Бібліотечний фонд складається з: фонду підручників та навчальних посібників і фонду художньої літератури і становить

Завданнями шкільної бібліотеки є виявлення:

рівня читацьких інтересів та запитів школярів;

популярності шкільної бібліотеки та її фонду;

мотивів відвідування бібліотеки;

місця читання в житті школярів.

100% учнів є читачами нашої бібліотеки. Більшість з них надає перевагу користуванню саме шкільною бібліотекою, але з віком більшість учнів звертається до фондів інших бібліотек, що свідчить про часткову невідповідність книжних фондів шкільних бібліотек інформаційним потребам учнів.

В інформаційному суспільстві кожна молода людина розуміє – без знань, без найновішої інформації ні наука, ні технічний прогрес рухатися вперед не будуть. А щоб приборкати невпинний потік інформації потрібні нові швидкісні способи її створення, зчитування, обробки, аналізу.

До числа таких способів можна віднести, зокрема, використання комп’ютерної, аудіо- та відеотехніки, завдяки яким швидкість і якість передачі інформації збільшилася в багато разів.

Найбільшим акумулятором та провідником інформації до кожного користувача була і залишається бібліотека, яка сьогодні значно оптимізувала свою діяльність із забезпечення інформаційних потреб користувачів завдяки застосуванню інформаційно-комунікативних технологій (ІКТ).

Але запорукою якісного впровадження ІКТ у роботу шкільної бібліотеки є висока комп’ютерна грамотність шкільного бібліотекаря.

У своїй роботі використовую такі комп’ютерні програми як Microsoft Word,

Microsoft Excel.

Створивши усі необхідні в роботі шаблони документів, можна використовувати їх багато разів, змінюючи певні параметри. Наприклад, акти на списання літератури або надходження. Зробивши шаблон такого акта, у подальшому можна змінювати лише дати і цифри та економити робочий час.

Текстовий редактор Microsoft Word корисний для оформлення книжкових виставок, стендів, роздільників. Кольорові написи, малюнки привертають увагу дітей, допомагають їм швидко знаходити потрібну інформацію.

Створюється електронна картотека підручників.

Завітайте до нашої бібліотеки!

Кiлькiсть переглядiв: 549