ВІЗИТНА КАРТКА ВЕЛИКОДОРІЗЬКОЇ ГІМНАЗІЇ

/Files/images/DSC03221.JPG

У 2021-2022 навчальному році у навчальному закладі навчається 30 учнів у 7 класах.

З них у 2-4 класах - 17 учнів, 5,7-9 класах - 13 учні.

Кількість працівників, які працюють у закладі -23 особи. З них педагогічних працівників 14 осіб, обслуговуючого персоналу -6, сезонних когегарів - 3. Серед педагогічних працівників: вчитель-методист - 1; старший учитель -2, учителів вищої категорії -5, учителів І категорії -3, учителів ІІ категорії - 2, учитель-спеціаліст -2, бакалавр - 1, молодших спеціалістів - 1. 11 педагогів - це досвідчені учителі, які мають стаж стаж роботи 20 і більше років.

Проблемні питання над якими працює навчальний заклад:

1. Удосконалення особистісно-орієнтованого навчання та впровадження в управлінську діяльність та навчально-виховний процес закладу інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ)

2.Формування в учнів здоров'язберігаючих компетенцій.

Діє 12 навчальних кабінетів.

З них: Кабінети математики, української мови та літератури, кабінет зарубіжної літератури, 2 кабінети початкових класів, 1 комплекс для дітей 6-річного віку, кабінет історії та географії, кабінет фізики та хімії, 1 кабінет музики, 1 комп’ютерний клас, майстерня, спортивний зал, кімната народознавства "Берегиня", музей історії села та школи, бібліотека, актовий зал та їдальня.

Позакласна та позашкільна робота :

У Великодорізькій гімназії працює 1 позашкільний гурток на базі Лосинівського ЦДЮТ. В ньому займається- 15 учнів початкових класів.

Робота дитячих організацій:

У гімназії діє дитяча організація “Козачата”, яка об’єднує дві вікові групи учнів: Молодші класи - організація “Країна барвінкова” - 17 учнів. Середні класи - організація “Старшокласники” - 13 учнів.

Дитяча організація “Козачата” займається:

- вивченням історії своєї родини, рідного села, обрядів та свят рідного краю;


Кiлькiсть переглядiв: 451